VOXY

Hayatın içinde online İngilizce eğitimi: VOXY

VOXY , yabancı dil(şimdilik İngilizce) öğrenmenizi sağlamak için geliştirilen ücretsiz bir platform. Bu girişimi LiveMocha, Italki ve Babbel gibi popüler language e-learning platformlarından ayıran özelliği ise güncel hayatın akışında bir eğitim şansı sunuyor olması.

VOXY günlük bir gazetedeki makaleyi ya da sevdiğiniz bir ünlü hakkındaki yazı üstünden sizi eğitiyor.(Örneğin resimde Mısır hakkında bir haber var.) Günlük hayatta karşınıza çıkabilecek olan zorluklarla kendinizi test etmenizi sağlıyor. Ayrıca siz VOXY’nin sunduğu oyunları oynarken dahi yabancı dil eğitiminizi sürdürebiliyorsunuz. Ayrıca siz eğitiminize devam ederken puan sistemi ile sizi motive ediyor.

Yabancı dil öğrenmeyi bu kadar kolaylaştırabilecek servisler sayesinde iletişime büyük katkı sağlanacak. Bu girişim fikrinin sahibi de Virgin geçmişi olan genç bir girişimci Paul Gollash. Daha önce Virgin’deki kurum içi girişimciliğini şimdi kendi ürünüyle deniyor.

——— http://www.voxy.com

1 dakikanızı almayacak üye kaydıyla kendinizi çok güzel İngilizce dünyasının içinde bulacaksınız. Üye olduktan sonra seviye testi yapıyor, öylesine bir test değil güzel bilginizi ölçebilecek bir testle seviyenizi belirliyor. Daha sonra gerek boşluk doldurma gerek dinleme gerekse resimli bölümleri gerçekten İngilizce öğrenmenize büyük fayda sağlayacak düzeyde.

Erhan Erdogan

20140716-150544-54344522.jpg

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s